DSC_8076_

MODESTA

Sedací souprava Modesta a její útlé tvary se nenásilně, ale nevyhnutelně stanou přirozenou součástí každého moderního interiéru.

Tato sedací souprava se vyznačuje pravidelnými rovnoběžnými liniemi. Její design je založen na přímých konturách a kvalitních materiálech, to vše oživeno detaily precizního stehování. Modesta má střízlivé proporce, nízké sedací i opěrné polštáře, přesto je velmi pohodlná. Stroze a pevně působící korpus nese na pohled subtilní, avšak nadýchané polštáře obdélníkového tvaru.

Síla střídmosti

Celek Modesty je posazen na delších chromovaných nožičkách, které odlehčují její již tak štíhlý vzhled. Pro méně strohé vyznění sedačky, pak používáme kónické nožičky z dubového masivu, které jsou v průřezu čtvercové.

Aby Modesta co nejlépe ladila s vaším interiérem, lze ji individuálně dotvořit. Uděláme ji pro vás delší nebo kratší, dvojsedákovou či trojsedákovou, uzpůsobíme tvrdost sezení, můžete si vybrat i různé druhy nožiček. Výběr kvalitních potahových kůží a látek je samozřejmostí. Zkuste, zda vám bude slušet živá zelená v kůži nebo si raději zvolíte svou vlastní variantu.

Modesta je pozoruhodná, snoubí se v ní decentní design a pohodlí měkkých polštářů. Neslevujte ze svých požadavků a dopřejte si sedací soupravu Modesta – špičkový kus nábytku od společnosti Vespera.

Design by

Vespera

Zveřejněno

10 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    720x750 

cena 1ks od 700 €

    1800x750 

cena od 1.200 € 

    2100x750 

cena od 1.400 €

    720x750 

cena 1ks od 1000 €

    1800x750 

cena od 1.800 €

    2100x750 

cena od 2.000 €

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace