portfolio

Ukázka naší práce

Obecně platí, že všechny zakázky řešíme operativně a s cílem stát se co nejdříve nedílnou součástí projektu. Již při přípravě finální cenové nabídky se účastníme projektových a výrobních schůzek. Pro maximální možné zpřesnění výroby provádíme vlastní zaměření stavby. Pokud je po nás požadováno dodání a montáž zakázky, jsme připraveni je zajistit. V případě změn nebo úpravy výrobků při montáži aktivně spolupracujeme na stavbách. V případě malých i velkých zakázek jsme vždy spolehliví, což se týká jak kvality výroby, tak i termínů dodávek. O tom jsme přesvědčili řadu klientů v České republice i ve světě.

Atelier Manuall

Realizace akustických čalouněných panelů galerie a atelieru

 • Praha
 • 2017

Podle požadavku investora jsme vyrobili a instalovali akustické obklady
ve velmi složitém skladebním provedení. Panely jsou čalouněny ve třech odstínech látky, v bohaté směsi atypických rozměrů dle návrhu. Specialitou tohoto akustického obkladu je provedení rohových spojů, které jsou realizovány s napojením hran pod úhlem 45°. Dodávka rovněž obsahovala čalouněné dveře a vestavné skříně. Montáž obkladu byla provedena zavěšením na vyrovnávací latě z důvodů nerovnosti stávající stavby.

Restaurace La Degustation

Realizace sezení nového interiéru degustační restaurace oceněné michelinskou hvězdou.

 • Praha
 • 2016

Realizace sezení nového interiéru degustační restaurace oceněné michelinskou hvězdou. Podle návrhu designérského Studia Olgoj Chorchoj jsme vyvinuli a dodali židle Degu a lavice. Požadavek byl kladen jak
na konstrukční řešení umožnující velkou zátěž v restauračním zařízení,
tak na pohodlí sezení a kvalitní materiály. Sedací nábytek má vyrobenu podnož z masivního dubu, vnitřní konstrukce je kovová, čalouněný potah
je zhotoven ze špičkové přírodní kůže a doplněn ručně vyplétaným koženým lemováním. Součástí kompletní dodávky 50 ks židlí a lavic je i nepřetržitá následná péče, včetně přečalounění a vysprávky u nejvíce poničených kusů. 

Kavárna Mánes

Realizace sedacího nábytku pro Champagne Lounge v kavárně Mánes

 • Praha
 • 2016
Podle návrhu arch. Postráneckého a v kooperaci s ním, jsme vyvzorovali
a vyrobili sedací nábytek. Jednalo se o výrobu lavic a křesel, kde byl důraz kladen na potřebnou konstrukční výdrž i na netradiční barevnost.
Při výrobě byla použita opět kůže, tentokrát pigmentovaná s důrazem
na barvu a snadnou údržbu.

Oracle

Subdodávka stolařské firmě, která si dodala vlastní kostry

 • Praha
 • 2016
Součástí naší dodávky bylo mimo jiné i poskytnutí know-how pro zhotovení výrobní dokumentace stolařských prvků. Po očalounění proběhlo sestavení prvků v naší výrobě tak, aby došlo k ověření přesnosti čalouněných prvků před dodávkou. Při vlastní instalaci naším odběratelem, jsme se na místě realizace interiéru podíleli na kompletaci a odstraňování problémů spojených s nepřesným zaměřením pro výrobu či chybou stavby tak,
aby byl interiér bez problémů předán investorovi. Materiálové provedení lavic a obkladů – čalounění látky Camira UK.

hotel imperial

Vybavení pokoje podle návrhu arch. Šafferové

 • liberec
 • 2016

Součástí realizace byla subdodávka čalouněných prvků pro stolařské výrobky, sezení a čalouněnou vanu. Dodávka byla realizována včetně návrhu výroby a následné montáže. Použitý potahový materiál voděodolná koženka. 

Notino

Čalouněné prvky kanceláří Notino

 • Brno
 • 2017 a 2018

Čalouněné prvky kanceláří Notino. Předmětem dodávky a montáže dle požadavku zadavatele byly obklad stěn z čalouněných půlkruhových profilů (koženka SKAI Německo, látky Rakousko a pod.), akustické obklady místností, lavice, sedáky, čalounění dekorativních prvků interiéru (např. vizuálně zajímavá paleta očních stínů). Jedním z nejtěžších prvků pak byla dodávka čalouněných obkladů v různobarevných čtvercích, které byly realizovány za pomoci látek, které jsme speciálně nechali potisknout v RAL barvách odpovídajících požadavkům architekta interiéru.
Posledním prvkem, který byl zhotoven s následnou částečnou realizací zavěšení, byly flockované akustické derezonátory z nehořlavé akustické pěny ve formě slovních popisů, zavěšených pod stropem. Jejich instalace nebyla nakonec po rozhodnutí architekta a investora realizována.

V následujícím roce pak byly dodány další prvky, zejména flockované akustické obklady stěn a stolové paravány do dalších kanceláří.

Naši klienti a partneři

Děkujeme za důvěru

Máte dotaz?

Pokud váš nábytek nebo interiér čekají na kvalitní čalounění, napište nám a my se s vámi spojíme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.