to jsou v prvé řadě lidé. To jsme my, kteří stojíme za značkou Vespera a jejími výrobky. Nejsme v tom samozřejmě sami, ale s námi se můžete setkávat jako s těmi, kteří stojí za každým důležitým krokem výroby a mají rozhodující vliv na vaši spokojenost.

IMG_8581-scaled-e1614805534575

Robert Hybský

Majitel a jednatel

Mám rád práci, která mě těší, je za mnou vidět a vytváří trvalou hodnotu pro ostatní. Jsem rád, že mohu dělat práci která mě baví a dává mi smysl. Motem všech mých snah je radost z práce, radost ze života.

Soňa Vlachová

Vedoucí výroby

Dáváme do našich výrobků všechny dovednosti které jsme se vzděláním a zkušenostmi za léta v oboru naučily. Je naší profesní hrdostí aby zákazník vždy byl spokojený s naší prací.

IMG_0782-scaled-e1615893600161

Teodor Hybský

Projektový manažer a realizace zakázek

V práci mi říkají, že mám až příliš velkou snahu něco dokázat. A omlouvají to mým mládím. Nevím, já se jen snažím dělat svoji práci naplno. A víte co? Jde mi to, protože mě to baví.

sark_kap-1

Šárka Kapounková

vedoucí čalounice

Mám radost když se nám podaří dát všem těm neuvěřitelným věcem které u nás vznikají konečný tvar a duši. Je radost za sebou vidět v konenčném výrobku naše usílí které do něj při výrobě vložíme.

marta_skr

Marta Skřivánková

vedoucí švadlena

Ještě jsem se nesetkala s úkolem který bychom pro zákazníka nedokončili v žádané kvalitě. Nezáleží na tom zda jde o projekt šití v látce nebo usni, na vše jsme připraveni.