Sedačky

objevte svět řemeslně dokonalých výrobků v naší nabídce

Dessert_menuOtevřít
moderní

Dessert

Sedací souprava Dessert designového studia Olgoj Chorchoj vychází vzhledově z minimalistického návrhu. Subtilní nožičky pomáhají navodit pocit lehkosti z této sedačky.

pulvino_11bOtevřít
velkorysé

Pulvino

Představte si spojení pohodlí měkkých polštářů a moderního designu... Na nízké pohovce jsou rozloženy nadýchané polštáře. Vše je lehké, jakoby plující prostorem... To je Pulvino.

Abi_menu0Otevřít
polohovatelná

Abi

Abi je moderní polohovatelná sedačka, která vám umožní polohovat hlavovou opěrku, ale hlavně pohyblivý sedák, který má v sobě zabudovanou opěrku nohou.

Angolo 4Otevřít
oblíbené

Angolo

Dokonale čisté, rovné linie Angola vychází z požadavků na moderní a vkusný způsob bydlení a ve vašem interiéru budou symbolem jedinečné elegance a stylu.

cubetto_06Otevřít
lůžko

Cubetto

Pohovku Cubetto lze bez nadsázky označit jako dva v jednom. Cubetto je dvoumístná sedačka s ukrytým lůžkem, kterou lze doplnit otomanem.

silente_20Otevřít
pohodlí

Silente

Sedací souprava Silente dominuje prostoru a svádí k posezení v lákavém pohodlí. Je určena příznivcům nadstandardní kvality, klasického designu v italském stylu.

valor_07Otevřít
elegance

Valor

Modulární sedací souprava s designovým lehátkem, která se vyznačují spojením rovných linií a jemných křivek. Toto ozvláštnění vyvolává překvapení a obdiv k nevšednímu designu.

Upravená ModestaOtevřít
strohý design

Modesta

Sedací souprava Modesta a její útlé tvary se nenásilně, ale nevyhnutelně stanou přirozenou součástí každého moderního interiéru.

Kubikula.out.1Otevřít
kubismus

Kubikula

Sedačka a křeslo, dva elementy se společným jménem – Kubikula. Designér Vladimír Žák, autor Kubikuly, navrhl nejprve v roce 2008 neobvykle řešené křeslo.

_MG_0451_f_prezentaceOtevřít
30.léta

Couple

Sedačka Couple je zajímavá svým nevšedním designem, který suverénně obstojí samostatně, ale plně vyzní pouze v kombinaci se svým protějškem. Spojení dvou prvků vám nabídne nebývalé estetické možnosti.

Flexeus_menu2Otevřít
majestátní

Flexeus

Splývavé, mírně oválné linie jsou charakteristické pro sedačku Flexeus. Vyzařuje z ní ladnost, uhlazenost a klid, a její design inspirovaný minulostí z ní dělá výjimečný kousek nábytku.

Lesta_menuOtevřít
klasika

Lesta

Věřili byste, jak působivé může být spojení retro stylu a futurismu? Sedací souprava Lesta je výsledkem této kombinace a pro své nevšední vzezření právem vzbuzuje pozornost okolí.

nauta_menuOtevřít
nezvyklé

Nauta

Originální sedačku nemusí být příliš těžké nalézt. Obtížnější je najít kus nábytku, se kterým se ztotožníte. Nauta – hrdé „plavidlo“, které ozvláštní váš interiér.

britana-9Otevřít
designová klasika

Britana

To nejlepší ze stylu britského nábytkářství se stalo inspirací ke zrození sedací soupravy Britana. Sedačka se svým naturelem skvěle hodí do jednacích prostor a nádech spolehlivosti dodá i obývacímu pokoji či pracovně.

IMG_9042Otevřít
kubismus

Trigon

Nevšední, kubisticky laděná souprava upoutá pozornost hned na první pohled. Unikátní designový návrh vrací do moderního nábytkářství tradiční jednoduché hrany a úhly.

sedačka vlastní návrh2Otevřít
zakázková výroba

Vaše sedačka

Máte zcela jasnou představu o svém čalouněném nábytku a nedaří se Vám jej koupit? Pak je ta pravá chvíle, nechat si u nás vyrobit čalouněný nábytek na míru.