Nábytek Vespera

objevte svět řemeslně dokonalých výrobků značky Vespera

Angolo 4Otevřít
oblíbené

Angolo

Dokonale čisté, rovné linie Angola vychází z požadavků na moderní a vkusný způsob bydlení a ve vašem interiéru budou symbolem jedinečné elegance a stylu.

Dessert_menuOtevřít
moderní

Dessert

Sedací souprava Dessert designového studia Olgoj Chorchoj vychází vzhledově z minimalistického návrhu. Subtilní nožičky pomáhají navodit pocit lehkosti z této sedačky.

Abi_menu0Otevřít
polohovatelná

Abi

Abi je moderní polohovatelná sedačka, která vám umožní polohovat hlavovou opěrku, ale hlavně pohyblivý sedák, který má v sobě zabudovanou opěrku nohou.

pulvino_11bOtevřít
velkorysé

Pulvino

Představte si spojení pohodlí měkkých polštářů a moderního designu... Na nízké pohovce jsou rozloženy nadýchané polštáře. Vše je lehké, jakoby plující prostorem... To je Pulvino.

cubetto_06Otevřít
lůžko

Cubetto

Pohovku Cubetto lze bez nadsázky označit jako dva v jednom. Cubetto je dvoumístná sedačka s ukrytým lůžkem, kterou lze doplnit otomanem.

solitaire40221_003Otevřít
klasika

Companio

Klubové křesílko Companio, v němž se snoubí klasické řešení celku se zajímavě zkosenou linií spodní části. Stává se elegantním sezením pro rozmanité typy interiérů.

silente_20Otevřít
pohodlí

Silente

Sedací souprava Silente dominuje prostoru a svádí k posezení v lákavém pohodlí. Je určena příznivcům nadstandardní kvality, klasického designu v italském stylu.

Salvador_menuOtevřít
ušák

Salvador

Jako člen královské rodiny. Nebo jako umělec, který na sebe strhává veškerou pozornost. Přesně tak si budete připadat v křesle Salvador. Vznešeně, provokativně a směle.

Lesta_menuOtevřít
klasika

Lesta

Věřili byste, jak působivé může být spojení retro stylu a futurismu? Sedací souprava Lesta je výsledkem této kombinace a pro své nevšední vzezření právem vzbuzuje pozornost okolí.

Rodeo_menuOtevřít
jednoduchost

Rodeo

Taburet Rodeo uchvátí především ty, kdo hledají stylový interiérový doplněk, mají rádi čistý design a širokou plochu k sezení. V čem je ukryta jeho přitažlivost?

nauta_menuOtevřít
nezvyklé

Nauta

Originální sedačku nemusí být příliš těžké nalézt. Obtížnější je najít kus nábytku, se kterým se ztotožníte. Nauta – hrdé „plavidlo“, které ozvláštní váš interiér.

Kubikula.out.1Otevřít
kubismus

Kubikula

Sedačka a křeslo, dva elementy se společným jménem – Kubikula. Designér Vladimír Žák, autor Kubikuly, navrhl nejprve v roce 2008 neobvykle řešené křeslo.

Upravená ModestaOtevřít
strohý design

Modesta

Sedací souprava Modesta a její útlé tvary se nenásilně, ale nevyhnutelně stanou přirozenou součástí každého moderního interiéru.

Espresso s knihouOtevřít
hravost

Espresso

Šokující, provokativní, hravý? Taburet Espresso je kusem nábytku, který je funkční nejen prakticky, ale i esteticky.

Couple_menuOtevřít
30.léta

Couple

Sedačka Couple je zajímavá svým nevšedním designem, který suverénně obstojí samostatně, ale plně vyzní pouze v kombinaci se svým protějškem. Spojení dvou prvků vám nabídne nebývalé estetické možnosti.

IMG_7866Otevřít
design

Vespera

Výjimečné křeslo s dokonalou elegancí a úžasným provedením. Usedněte, opřete se a staňte se součástí harmonie…

Flexeus_menu2Otevřít
majestátní

Flexeus

Splývavé, mírně oválné linie jsou charakteristické pro sedačku Flexeus. Vyzařuje z ní ladnost, uhlazenost a klid, a její design inspirovaný minulostí z ní dělá výjimečný kousek nábytku.

britana-9Otevřít
designová klasika

Britana

To nejlepší ze stylu britského nábytkářství se stalo inspirací ke zrození sedací soupravy Britana. Sedačka se svým naturelem skvěle hodí do jednacích prostor a nádech spolehlivosti dodá i obývacímu pokoji či pracovně.

DSC_2249_fOtevřít
veselé

Capra

Připomíná vám taburet Capra něco z minulosti? Pokud ano, nemýlíte se. Jeho design evokuje možná již pozapomenuté prostředí sportovních hal a školních tělocvičen.

solitaire40201_001Otevřít
klasika

Comodo

Představuje se vám typ univerzální klubovky, která svým vzhledem dokáže přirozeně splynout s interiérem, ale přesto si zachovat osobitost. Díky křivkám působí moderně a zároveň klasicky.

Escalera_01Otevřít
překvapivá funkce

Escalera

Na první pohled designově zajímavý taburet. Na druhý pohled – půvabný stolek. A na třetí – rafinovaný hlavolam, který se při rozložení mění v praktické schůdky.

Maanes ve VolvoOtevřít
elegance

Maanes

Křeslo připomínající prvorepublikovou dobu a nonšalantnost. Nadčasová jednoduchost tvarů snoubená s prostorovou otevřeností, přináší kavárenský pocit ležérnosti.

sol.valor_1Otevřít
střídmost

Solitaire Valor

Křesílko upoutává svou neotřelostí. Při pohledu zepředu evokují rovné linie solitéru obvykle pojatý kus nábytku. Područky jsou však úzké a při pohledu z boku navc překvapí elegantní křivkou

trigon_3Otevřít
kubismus

Trigon

Nevšední, kubisticky laděná souprava upoutá pozornost hned na první pohled. Unikátní designový návrh vrací do moderního nábytkářství tradiční jednoduché hrany a úhly.

Lehatko_ValorOtevřít
elegance

Valor

Modulární sedací souprava s designovým lehátkem, která se vyznačují spojením rovných linií a jemných křivek. Toto ozvláštnění vyvolává překvapení a obdiv k nevšednímu designu.

sedačka vlastní návrh2Otevřít
zakázková výroba

Vaše čalouněná sedačka či postel

Máte zcela jasnou představu o svém čalouněném nábytku a nedaří se Vám jej koupit? Pak je ta pravá chvíle, nechat si u nás vyrobit čalouněný nábytek na míru.