Křesla

objevte svět řemeslně dokonalých výrobků značky Vespera

FLEXEUS_menuOtevřít
majestátní

Flexeus

Splývavé, mírně oválné linie jsou charakteristické pro sedačku Flexeus. Vyzařuje z ní ladnost, uhlazenost a klid, a její design inspirovaný minulostí z ní dělá výjimečný kousek nábytku.

lesta_04Otevřít
klasika

Lesta

Věřili byste, jak působivé může být spojení retro stylu a futurismu? Sedací souprava Lesta je výsledkem této kombinace a pro své nevšední vzezření právem vzbuzuje pozornost okolí.

KubikulaOtevřít
kubismus

Kubikula

Sedačka a křeslo, dva elementy se společným jménem – Kubikula. Designér Vladimír Žák, autor Kubikuly, navrhl nejprve v roce 2008 neobvykle řešené křeslo.

DSC_3597_f_prezentaceOtevřít
30.léta

Couple

Sedačka Couple je zajímavá svým nevšedním designem, který suverénně obstojí samostatně, ale plně vyzní pouze v kombinaci se svým protějškem. Spojení dvou prvků vám nabídne nebývalé estetické možnosti.

solitaire40221_003Otevřít
klasika

Companio

Klubové křesílko Companio, v němž se snoubí klasické řešení celku se zajímavě zkosenou linií spodní části. Stává se elegantním sezením pro rozmanité typy interiérů.

IMG_7866Otevřít
design

Vespera

Výjimečné křeslo s dokonalou elegancí a úžasným provedením. Usedněte, opřete se a staňte se součástí harmonie…

solitaire40201_001Otevřít
klasika

Comodo

Představuje se vám typ univerzální klubovky, která svým vzhledem dokáže přirozeně splynout s interiérem, ale přesto si zachovat osobitost. Díky křivkám působí moderně a zároveň klasicky.

Maanes ve VolvoOtevřít
elegance

Maanes

Křeslo připomínající prvorepublikovou dobu a nonšalantnost. Nadčasová jednoduchost tvarů snoubená s prostorovou otevřeností, přináší kavárenský pocit ležérnosti.

Salvador_menuOtevřít
ušák

Salvador

Jako člen královské rodiny. Nebo jako umělec, který na sebe strhává veškerou pozornost. Přesně tak si budete připadat v křesle Salvador. Vznešeně, provokativně a směle.

sol.valor_1Otevřít
střídmost

Solitaire Valor

Křesílko upoutává svou neotřelostí. Při pohledu zepředu evokují rovné linie solitéru obvykle pojatý kus nábytku. Područky jsou však úzké a při pohledu z boku navc překvapí elegantní křivkou

trigon_3Otevřít
kubismus

Trigon

Nevšední, kubisticky laděná souprava upoutá pozornost hned na první pohled. Unikátní designový návrh vrací do moderního nábytkářství tradiční jednoduché hrany a úhly.

sedačka vlastní návrh2Otevřít
zakázková výroba

Vaše křeslo

Máte zcela jasnou představu o svém čalouněném nábytku a nedaří se Vám jej koupit? Pak je ta pravá chvíle, nechat si u nás vyrobit čalouněný nábytek na míru.