DSC_2226_f

CAPRA

Připomíná vám taburet Capra něco z minulosti? Pokud ano, nemýlíte se. Jeho design evokuje možná již pozapomenuté prostředí sportovních hal a školních tělocvičen.

Capra působí sice drobně a nenápadně, na jeho mohutnou konstrukci se však můžete vždy spolehnout. Stabilitu mu dodávají masivní nohy z bukového dřeva, které mohou být dle vašeho výběru buď světlé přírodní, nebo mořené. Dřevěné prvky propůjčují tomuto solitéru přirozenost a nenásilný půvab.

Skok do mládí

Vnitřní kostra je tvořena laťovkou a vrstvenými PUR pěnami a díky tomu si můžete být jisti, že vždy dosednete do měkkého. Povrch je potažen kvalitní kůží, jejíž odstín záleží opět jen na vašem výběru. Originální Capra má kůži ve světlé barvě, zajímavě však působí i v tmavě hnědé. Příznivci barevných variací mohou vybírat ze široké škály odstínů.

Taburet Capra bude nepřehlédnutelný jako stylová přezouvací židle a zvýrazní tak každou chodbu či šatnu. Své místo najde i jako účelový doplněk v dětských pokojích.

Capra se stane přirozenou součástí vašeho interiéru a zároveň nevšední reminiscencí na vaše mládí…

Design by

David Crla

Zveřejněno

10 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    560x336 v.440 

cena od 700 € 

    560x336 v.440 

cena od 800 € 

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace