_MG_0529_f_prezentace

COMPANIO

Klubové křesílko, v němž se snoubí klasické řešení celku se zajímavě zkosenou linií spodní části... Tak je navrženo Companio. Stává se elegantním individuálním sezením pro rozmanité typy interiérů.

Companio je vyrobeno za použití vhodných materiálů jako klasická klubovka – při pohledu na něj tedy předpokládáte tvrdší sezení. Po usazení vás však překvapí svou měkkostí a poddajností.

Stylový společník

Klasický design je oživen neotřelým řešením spodní části, která je vedena linií rozvíjející se směrem vzhůru. Vyšší sedák a výraznější dřevěné nožičky potvrzují dojem důstojnosti klubovky Companio. Svým zajímavým designem se tak bude skvěle hodit do bytu, ale příjemně esteticky zvýrazní i prostor kanceláře. Vhodný výběr potahu pak pomůže přizpůsobit Companio stylu interiéru.

Příjemné sezení znamená pohodlí pro všechny části těla. Křesílko Companio je dováděno k dokonalosti spojením s taburetem navrženým ve stejném duchu. Křesílko i taburet pro vás potáhneme kůží či látkou dle vašeho výběru.

Design by

Vespera

Zveřejněno

10 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    800x800 

cena od 700 €

    500x500 v.430 

cena od 300 €

    800x800 

cena od 900 €

    500x500 v.430 

cena od 400 €

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace