_MG_0443_prezentace

COUPLE

Sedačka Couple je zajímavá svým nevšedním designem, který suverénně obstojí samostatně, ale plně vyzní pouze v kombinaci se svým protějškem. Spojení dvou prvků vám nabídne nebývalé estetické možnosti, nezanedbatelné je však i jeho praktické využití. Dvě sedačky spojené jako Couple vytváří rozměrnou sestavu, v níž si ještě více lidí může užívat její výlučnosti.

Design sedačky je velmi důmyslný. Její minimalistická jednoduchost je oživena prvky retro stylu a zároveň využívá přírodní organické tvary. Nejvýraznějším znakem je však její variabilita, která téměř nezná mezí. Sedačka Couple má několik verzí tvarů, levé a pravé varianty. Tvary naleznete na obrázcích komponent. Vše pro vás vyrábíme ve dvou délkách. Opěrná plocha Couple je vždy na straně zkosena, což vytváří tvarově zajímavý prvek, typický pro tuto sestavu.

Rafinovanost v jednoduchých linkách

Couple lze vytvořit nejen z levé a pravé varianty. Sedačky můžeme jen umístit vedle sebe nebo je spojit napevno přidáním jednoduchého kování. Slučujeme variantu levou a pravou pro rovné řešení nebo můžeme zkombinovat rozličné verze Couple vhodně k sobě, a vytvořit tak neobvyklou rohovou sestavu.

Sedačka Couple je jednoduché, na posazení pevné sofa, stvořené z překližkového skeletu potaženého PUR pěnami. Podnoží v podobě chromovaných trubiček podbíhá celou sedačku a jen v krajních opěrných bodech se dotýká podlahy. Linie sedačky skvěle vyniknou ve stejných barvách, velmi efektní je řešení v tzv. negativu, tedy ve spojení sedaček dvou barev doplněném dekorativními polštáři umístěnými barevně opačně. Couple i polštáře pro vás zhotovíme v jakékoli vámi zvolené potahové látce. Barevnost celé sestavy si můžete vybrat dle svého vkusu.

Couple, to jsou dvě části jednoho celku. Tento designový koncept přitahuje svou variabilitou a originalitou. Nápaditost, vkus, vytříbenost a elegance oslní především ve veřejných prostorách. Skvěle sluší kavárnám, čekárnám, galeriím či jiným místnostem, kde lidé ocení estetické i praktické kvality

Design by

Jan Padrnos

Zveřejněno

10 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    1800x760 

cena od 2.600 €

    1800x760

provedení levá nebo pravá područka 

cena od 2.300 € 

    1800x760 

cena od 1.900 €

    900x760 

cena od 1.600 €

    2200x760 

cena od 2.600 €

    2200x760 

cena od 2.600 €

    2200x760 

cena od 2.700 €

    2200x760 

cena od 2.900 €

    1200x1200 

cena od 1.900 € 

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace