cubetto_06

CUBETTO II

Pohovku Cubetto II lze bez nadsázky označit jako dva v jednom. Cubetto 2 v 1 je dvoumístná sedačka, kterou lze doplnit otomanem. Ten je možné přiřadit z každé strany a Cubetto II tak získá dostatečný úložný prostor, jeho funkčnost a variabilita dosáhne vrcholu.

Jednoduchá sedačka se skvěle hodí do bytu i kanceláře. Její moderní rovné linie jsou ozvláštněny obrazci na bocích. Nezabere příliš mnoho prostoru a umožňuje denní používání jako lůžko. Její kovová konstrukce je totiž velmi odolná vůči opotřebení a polstrování lehací části je vyrobeno ze studené pur pěny.

Maximálně funkční

Používání Cubetta II je velmi jednoduché a příjemné – stačí doslova jeden pohyb a z pohovky vytvoříte pohodlnou postel. Žádné vysouvání matrací, žádné oddělávání polštářů... Jen zasloužený odpočinek...

Vyberte si pro své Cubetto II vhodný potah z bohaté nabídky kůži a látek, zvolte typ dřevěných či pochromovaných nožiček a vytvořte vkusný a funkční kus nábytku, který plně vyhoví vašim potřebám.

Cubetto II má vždy velikost ložné plochy o 20cm užší, jež je šířka sedáků. Tedy šířce sedáků 180cm, odpovídá matrace 160cm. Celková šířka sedačky je pak 212cm. Veikost matrace je možné zmenšovat vždy o 20cm. To kdyby se vám nejširší sedačka do místa jejího určení nevešla. A ještě jedna důležitá věc provází tuto postel. Matrace je výměnná a je navíc určena pro trvalé, nikoliv příležitostné spaní.

Design by

Vespera

Zveřejněno

10 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    160x900 

cena 1ks od 200 € 

    1600x900 

bez područek

cena od 1.700 €

    1800x900 

bez područek

cena od 1.900 €

    800x1700 

bez područky

cena od 1.200 € 

    160x900 

cena 1ks od 300 €

    1600x900 

bez područek

cena od 2. 100 €

    1800x900 

bez područek

cena od 2.200 €

    800x1700 

bez područky

cena od 1.400 €

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace