F_DSC_8841_

DESSERT

Sedací souprava Dessert designového studia Olgoj Chorchoj vychází vzhledově z minimalistického návrhu. Subtilní nožičky pomáhají navodit pocit lehkosti z této sedačky.

Sofa sestává ze čtyř základních modulů, které lze libovolně kombinovat. Pravý, levý, středový základní prvek a taburet.

Minimalistická elegance

Pro celkové odlehčení sedačky Dessert je část kostry vyrobena z hliníku, aby bylo dosaženo hmotnostní úspory. Toto na pohled neviditelné technické řešení je skrytým bonusem sedačky a nejvíce jej oceníte u taburetu, který je i přes svoji velikost díky tomuto řešení snadno přemístitelný. Protože jsou jednotlivé moduly lehké, je součástí sofa spojovací kování, které jednotlivé prvky váže k sobě.

I přes své relativně malé rozměry; hloubka celé sofa Dessert je pouhých 90cm, vás překvapí její pohodlí. Toho je dosaženo vícevrstvou materiálovou skladbou studených PUR pěn. Patřičné míře pohodlí byla věnována velká pozornost a posezení v ní je skutečně přívětivé.

Celý elegantní vzhled sedačky Dessert podtrhuje použitý masivní dřevěný korpus z ořechu (je možno i jiné dřevo), který však není nosným, ale pouze designovým prvkem a dodává sedačce elegantní vzhled. Za účelem dosažení exklusivního vzhledu je použito dřevo s navazující kresbou na jednotlivých sousedících modulech, jako nutnou podmínkou podtržení kvality sofa. Pocit elegance a solidnosti dodává i dřevěný tácek na područce sedačky z téhož materiálu.

Sedací souprava Dessert je díky svému vzhledu předurčena k umístění do volného prostoru, tak aby vynikl její nadčasový vzhled a elegantní kouzlo masivního dřeva na jejích modulech. Její umístění zády ke zdi však ani tak nezakryje její kouzlo.

Design by

Studio Olgoj Chorchoj

Zveřejněno

10 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    1245x855 

pravá nebo levá područka

cena od 38.800 Kč

    1050x855 

bez područek

cena od 28.000 Kč

    855x855 

cena od 39.000 Kč

    1050x830 

cena od 17.800 Kč

    350x225 

cena od 2.100 Kč

    1245x855 

pravá nebo levá područka

cena od 44.200 Kč

    1050x855 

bez područek

cena od 32.100 Kč

    855x855 

cena od 45.400 Kč

    1050x830 

cena od 20.500 Kč

    350x225 

cena od 2.100 Kč

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace