Escalera_01

ESCALERA

Na první pohled designově zajímavý taburet. Na druhý pohled – půvabný stolek. A na třetí – rafinovaný hlavolam, který se při rozložení mění v praktické schůdky. Představujeme vám multifunkční solitér Escalera od světoznámého architekta a designéra Bořka Šípka.

Escalera je složena ze dvou částí. Díky tomu lze jednu stranu překlopit na druhou a okamžitě tak získat nevšední schůdky. Ať už je použijete ve vaší knihovně nebo jako stylový doplněk v pracovně či šatně, vždy vám pomohou dosáhnout na vyšší místa vkusně a s grácií.

Nečekaně vzhůru

Kostra je vyrobena z laťovky a v originálním provedení je lakovaná v odstínu decentní slonové kosti. Vrchní kruhová část je naopak odýhovaná mahagonem. Společně tak tvoří zajímavou kombinaci hranatých a kulatých tvarů, světlé a tmavé barvy, funkčnosti a kreativity.

Escalera je skvostný a velmi ojedinělý taburet, hravý jako hlavolam. Můžete si být jisti, že vyvolá zvědavost každého návštěvníka vašeho bytu – a to nejen kvůli prestižnímu autorství našeho předního umělce.

Barevné provedení taburetu, stejně jako použitá dýha se může měnit v závislosti na vašich požadavcích.

Design by

Bořek Šípek

Zveřejněno

10 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    prům.410x420 

  

Vzorník dýh   cena od 1.700 € 

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace