lesta_1

LESTA

Věřili byste, jak působivé může být spojení retro stylu a futurismu? Sedací souprava Lesta je výsledkem této kombinace a pro své nevšední vzezření právem vzbuzuje pozornost okolí. Nechte se inspirovat vkusným sloučením těchto designových prvků a pochlubte se sestavou Lesta. Její výjimečné rysy okouzlí vás i vaše okolí.

Designové řešení soupravy Lesta je založeno na kapkovitých, jakoby aerodynamických tvarech. Tento originální návrh dodá každému interiéru nádech výjimečnosti, i obyčejný prostor se díky němu promění v přepychovou funkcionalistickou vilu.

Kapka jako design

Sestava Lesta se skládá z křesla a dvojsedačky a je doplněna jedinečným taburetem – jak jinak než ve tvaru kapky. Křeslo je užší a poskytuje tak pocit komfortu a jistoty. Dvojsedačka může mít naopak různé šířky sedáku, které si můžete sami určit pro své maximální pohodlí.

Luxusní design sedací soupravy Lesta je založen na výjimečném technologickém řešení. Sedák je vyplněn pur pěnou a vlnitými pružinami, kromě toho je však doplněn o pružinovou kostru, jež zajišťuje maximální úroveň pružnosti. Díky tomu je zajištěno měkké a příjemné posezení, kterému velmi rychle přivyknete. Potah v kůži či látce dle vaší volby učiní z celku Lesta přirozenou součást vašeho interiéru.

Praktickým a zároveň elegantním prvkem Lesty je výškově nastavitelná hlavová opěrka. Nejenom, že přispívá k dokonalému pohodlí, ale zároveň svým proudnicovým tvarem obohacuje Lestu o jedinečnou harmonii tvarů. Směrem dozadu se zužuje a Lesta se díky němu stává ojedinělým designovým celkem. Výrazné kovové nebo dřevěné podnože ještě umocňují celkové originální futuristické vzezření této sestavy.

Ať už jako kompletní sedací souprava včetně taburetu, nebo samostatně jako jednotlivý kus výjimečného nábytku, bude Lesta vždy výraznou součástí bytu, kanceláře či veřejných prostor. Pro svůj nápaditý zevnějšek, kvalitní zpracování a pohodlnost se stane vaším oblíbencem mezi interiérovými doplňky.

Design by

Martin Surman

Zveřejněno

10 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    940x1000 

cena od 22.200 Kč

    1940x1000 

cena od 29.800 Kč

    2140x1000 

cena od 32.800 Kč

    2440x1000 

cena od 36.100 Kč

    

cena od 8.200 Kč

    

cena od 4.100 Kč

    

cena od 8.200 Kč

    940x1000 

cena od 29.800 Kč

    1940x1000 

cena od 39.600 Kč

    2140x1000 

cena od 43.400 Kč

    2440x1000 

cena od 48.800 Kč

    

cena od 9.300 Kč

    

cena od 4.800 Kč

    

cena od 8.200 Kč

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace