Rollo_taburet_02

RODEO

Taburet Rodeo uchvátí především ty, kdo hledají stylový interiérový doplněk, mají rádi čistý design a širokou plochu k sezení. V čem je ukryta jeho přitažlivost?

Rodeo má klasický tvar, přesto je hravé a elegantní. Kostru válcovitého taburetu tvoří jednoduchá dřevěná konstrukce, na níž jsou upevněny pur-pěny. Rozměry jsou navrženy tak, aby byla sedací plocha dostatečně široká a poskytovala prostor pro komfortní sezení. Rádi ji však upravíme na míru, aby vyhovovala přesně vašim potřebám.

Klasický a dynamický

Taburet lze potáhnout téměř čímkoliv. Tedy – pokud se kůží či látek týče a v barvách, které budou ladit s vaším interiérem. Pokud však preferujete divoké vzory, neklaďte si limity a vyberte něco nevšedního. Rodeo může být čalouněno např. unikátním, lehce provokativním materiálem – kůží se srstí. Buďte si jisti, že tato podoba neujde pozornosti žádného hosta.

Věříme, že Rodeo se bude pohybovat po interiéru spolu s vámi. Proto má vespod decentně umístěny nízké kluzáky - pro hladké přemisťování po koberci. Pokud však tušíte, že pohybovat se s taburetem budete více po plovoucích podlahách, zvolte pro snazší klouzání a šetrné zacházení s povrchem raději variantu s filcovými kluzáky.

Posaďte se komfortně do Rodea, natáhněte nohy a nechte svět plynout. Ty nejhezčí momenty jsou nakonec velmi prosté…

Design by

Vespera

Zveřejněno

12 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    průměr 1000x350 

cena od 400 €

    průměr 1000x350 

cena od 500 € 

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace