kreslo-salvador-web-galerie1

SALVADOR

Jako člen královské rodiny. Nebo jako umělec, který na sebe strhává veškerou pozornost. Přesně tak si budete připadat v křesle Salvador. Vznešeně, provokativně a směle.

Salvador bylo jméno jednoho z nejslavnějších surrealistů všech dob, a přesně jako ze snového dalíovského světa působí tento skvostný kus nábytku. Dřevěné nožičky zúžené do špičky, výrazná barevnost látky, noblesní řasení na područkách a kraje opěradla připomínající obrovské odstáté uši. Jedinečné a vyzývavé, zrozené z inspirace Bořka Šípka a precizním provedením dovedeno k dokonalosti.

Královské posezení

Atraktivní vzhled křesla Salvador nestojí sám o sobě, ale jde ruku v ruce s komfortem, který pochází z pečlivě stvořeného bytového doplňku.

Konstrukce křesla zůstává klasická. Kvalitní studené pěny jsou upevněny na kostře a potaženy vysoce kvalitním čalouněním. I okraje křesla připomínající svou velikostí uši jsou tvořeny z laťovky a bez kování.

Salvador není tedy jen křeslem dekorativním - posezení v něm je zároveň příjemné a pohodlné. Jako surrealistické umění, ani křeslo Salvador není pro každého. Je určeno milovníkům nápaditého designu a lidem, kteří jej s pýchou vystaví do vstupní haly či obývacího pokoje. Tak, aby budilo pozornost a představivost, a především, aby bylo obdivováno pro svou jedinečnost.

Design by

Bořek Šípek

Zveřejněno

12 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

cena od 3.200 €

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace