silente_20

SILENTE

Sedací souprava Silente neunikne pozornosti příchozích. Dominuje prostoru a svádí k posezení v lákavém pohodlí. Je určena příznivcům nadstandardní kvality, klasického designu v italském stylu, a především milovníkům výrazných sedacích souprav. Vyzařuje z ní sebevědomí – je určena všem, kdo chtějí být vidět.

Konstrukční řešení sestavy Silente odpovídá požadavkům na maximální komfort a nejvyšší jakost. Sedací souprava má jednoduchý, téměř geometrický tvar. Nabízí se široká paleta možností, jak ji přizpůsobit vašemu vkusu a jakémukoliv prostoru. Díky variabilitě rozměrů jednotlivých dílů si ji můžete sestavit tak, aby ve vašem bytě či v kanceláři dokonale vynikla. Stavebnicová koncepce umožňuje využít i rohové zakončení nebo prodloužit rozměry komfortním „sofa“. Vkusný taburet ozvláštní soupravu – pro celkový dojem je nepostradatelný.

Jednoduše grandiózní

Specifická je pro Silente neobvyklá konstrukce opěradlových a sedákových polštářů. Jsou vyrobeny jako vícekomorové, vyplněny čechraným dutým vláknem a vyztuženy přířezy HR-pěn. Tato kombinace poskytuje vysokou úroveň pružnosti. Opěradlové polštáře jsou uchyceny volně a stejně jako volné sedákové polštáře slouží k zajištění nejvyššího pohodlí. Komfortní rozložení polštářů zapříčiní, že si vaši hosté Silente ihned zamilují.

Výrazné sedací soupravě sluší široké područky. Zaručují nejen uvolněnou polohu při sezení, ale zároveň dodávají celé sedačce ušlechtilý a elegantní vzhled. Jejich šířku je možno upravit na základě vašich preferencí. Nezanedbatelným designovým prvkem vzhledu Silente jsou nožičky. Zvolte mezi klasickým, či specificky vytvarovaným modelem, popř. vyberte ližiny, a budete se těšit z dalšího důmyslného detailu. Pro ty nejnáročnější z vás jsme k Silente vytvořili hlavovou opěrku. Je přemístitelná, dá se zasunout za kterýkoliv polštář a bude zárukou jedinečného pohodlí a odpočinku.

Nejvíce vyniknou tvary Silente v kůži, nevšedně však bude působit i v látce. Je jen na vás, jaký typ a barvu potažení zvolíte. Kvalita a jedinečný vzhled materiálů je nekompromisním požadavkem a zároveň posledním článkem při tvorbě dokonalého celku Silente

Silente znamená španělsky „tichý, klidný“ a svůj název dokonale reprezentuje. Je ležérní, evokuje klid a krásu na úrovni. Síla jednoduchosti, elegance, kvality a tradice se snoubí v tomto jedinečném kusu nábytku. Dodává interiéru punc sebejistoty, kterou snadno přenese i na vás. Okolí utichá a Silente promlouvá svou vlastní, grandiózní řečí.

Design by

Vespera

Zveřejněno

12 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    250x970 

cena od 200 €

    800-1000x970 

cena od 700 €

    1600-2000x970 

cena od 1.200 € 

    800-1000x1550 

cena od 1.100 €

    970x970 

cena od 1.000 € 

    900x800 

cena od 600 €
cena od 200 €
Příplatková podnož - cena za 1ks cena 100 €

    250x970 

cena od 300 €

    800-1000x970 

cena od 900 € 

    1600-2000x970 

cena od 1.800 €

    800-1000x1550 

cena od 1.600 €

    970x970 

cena od 1.300 €

    900x800 

cena od 800 €
cena od 300 €
Příplatková podnož - cena za 1ks cena 100 €

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace