valor solitaire 3

SOLITAIRE VALOR

Představuje se vám nábytkový solitér z kolekce Valor. Již při prvním setkání oslní svou neotřelostí. Při pohledu zepředu evokují rovné linie solitéru obvykle pojatý kus nábytku. Boční díly jsou však úzké, takže působí velmi nadčasově. Při pohledu z boku pak překvapí elegantní křivkou, typickou pro řadu produktů s názvem Valor.

Kontrast mohutnějšího sedákového a opěradlového polštáře se subtilními područkami zaujme při prvním posazení do křesílka jménem Solitaire Valor.

V nevšední eleganci

Konstrukčně je solitér řešen jako překližková skořepina čalouněná vrstvou polyuretanové pěny. Polštáře jsou spíše tvrdší a velmi pohodlné. Jejich tuhost lze přizpůsobit vašim požadavkům. Zadní díl je rovný, nahoře pak mírně zkosený. Opěradlový polštář je totiž v křesílku položen v příjemném úhlu, takže záda si v něm pohodlně opřete a uvolníte se v jeho kráse a eleganci. Vzadu je Valor prošit výrazným stehováním, což vytváří jemný dekorativní prvek. V kvalitní potahové kůži působí tento nábytkový solitér luxusně a vytříbeně.

Podnoží je pojato vskutku minimalisticky. Mohou jej tvořit dvě řady tenkých kovových kulatin či lze křeslo posadit nožičky z pásoviny. Dodává křeslu lehkost a vzdušnost, opticky jej povznáší nad povrch.

Dojem lehkosti Solitaire Valor dotváří i spodní část křesílka, která je vedena křivkou směrem vzhůru – nevšedně pojatý Valor se tak otevírá směrem k vám a zve k usednutí. Jeho elegance vás osvěží.

Design by

Martin Surman

Zveřejněno

12 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    690x850 

cena od 1.100 € 

    690x850 

cena od 1.300 €

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace