IMG_9070

TRIGON

Nevšední, kubisticky laděná souprava Trigon upoutá pozornost hned na první pohled. Unikátní designový návrh Martina Surmana vrací do moderního nábytkářství tradiční jednoduché hrany a úhly. Dává jim ve svém zpracování nový rozměr a oživuje je v ojedinělé sedací soupravě, která byla stvořena, aby přinesla výjimečný zážitek každému, kdo na ni usedne.

Pro své trojúhelníkové rysy byla sestava nazvána Trigon – trojúhelník. Jednoduché geometrické tvary zastupují novodobý futuristický styl a kromě veřejných prostor se skvěle hodí do moderních, elegantních domácích interiérů. Trigon je k dispozici jako křeslo, do větších prostor jako nepřehlédnutelná lavice. Kombinací obou kusů vzniká jedinečná sedací sestava, jako stvořená pro milovníky výrazných motivů.

Geometrická variace

Originální design je zároveň neočekávaně komfortní. Opěrák je postaven úkosem dolů a záda tak uvolňuje příjemně dozadu. Pohodlí zaručuje i opěrák podložený pod sedák. Výplně ze studené pur pěny jsou nejen zárukou kvality, ale i přiměřené měkkosti, která je nepostradatelnou součástí celku Trigon.

Nepřehlédnutelným designovým řešením je zkosená područka, která je rafinovaně spojena s opěrákem a tvoří s ním jednotný celek. Její splývavý směr přímo vybízí k uvolnění. Upevňování područky ke kostře a její potahování kůží patří k technologickým zvláštnostem a přispívá k jedinečnosti Trigonu. Industriální vzezření křesla a lavice umocňují výrazné podnože z broušené oceli. Nechte se inspirovat geometrickými prvky a vneste do vašeho interiéru extravagantní náladu s Trigonem. Vyjádří svou jedinečnost už zdálky.

Trigon je reprezentantem současného moderního a svěžího stylu. V mnoha různých kožených, popř. látkových variacích bude nevšední součástí každého interiéru. Postavte Trigon do vaší místnosti a spolehněte se, že návštěvníkům utkví jeho výrazné geometrické rysy nadlouho v paměti.

Design by

Martin Surman

Zveřejněno

12 dubna, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    750x912 

cena od 1.300 €

    1300x912 

cena od 2.000 € 

    750x912 

cena od 1.600 € 

    1300x912 

cena od 2.500 €

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace