IMG_7803

VESPERA

Na první pohled zcela unikátní křeslo pochází z dílny předního českého designéra Jiřího Pelcla. Dva materiály, dva způsoby zpracování, dva jedinečné světy se spojují v překrásném kusu nábytku, který za žádnou cenu neunikne pozornosti kolemjdoucích. Usedněte, opřete se a staňte se součástí harmonie, která vyzařuje z Vespery.
Usedněte, opřete se a staňte se součástní harmonie...
Bázi Vespery tvoří prostorný, ale tvarem jednoduchý díl s měkkým polstrováním pro příjemné a pohodlné sezení. Estetickou lahůdkou je dvěma konzolami upevněný dýhovaný opěrák. Dominuje celému křeslu a díky nepravidelnému tvaru umožnuje každému najít si v něm tu nejpohodlnější pozici. Jednostranný odkládací stolek ze stejného materiálu je skutečným unikátem – je výsledkem jedinečného zpracování, obohacuje křeslo o prvek účelnosti a dodává mu nevšední výraz.
Harmonie tvaru

Pro potažení báze Vespery je k dispozici nepřeberné množství kůží, díky nimž můžete křeslo přizpůsobit jakémukoliv interiéru. Chcete-li mu dodat méně formální charakter, potáhnete jej namísto toho látkou – pro uvolněné a na dotek příjemné posezení.

Skořepina opěráku má členitý tvar, kterého jsme docílili ojedinělou technologií 3D ohýbání a dýhování. Opěrák se stal symbolem a dominantou křesla Vespera, a to nejen jako designový a technologický skvost, ale i díky pohodlnému a variabilnímu sezení. Spolu s podýhovaným odkládacím stolkem se podílí na jedinečnosti a užitnosti celku. Aby Vespera ladila právě vašemu interiéru, můžete vybrat dýhu z několika druhu dřevin a dodat výrazné skořepině ten správný tón.

Křeslo Vespera dodá každému prostoru reprezentativní charakter a vtiskne se vašim hostům nadlouho do paměti. Nechte se inspirovat kombinací ladného tvaru ohýbaného dřeva a jednoduchého povrchu koženého základu. Harmonie, která z křesla vyzařuje, okouzlí jednoznačné každého.

Design by

Jiří Pelcl, David Crla

Zveřejněno

7 června, 2021

Sdílet

Zpět do obchodu

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě

Nábytek pro vás vyrábíme vždy na zakázku. Nebojte se proto popustit uzdu své fantazii a přizpůsobte si jej svým potřebám. Dodací lhůty jsou sice vzhledem k individuální výrobě delší než u prostého nákupu, ale výsledek za to určitě stojí. Vy za to stojíte.

Robert Hybský, jednatel společnosti

Prvky a ceny

ceny včetně DPH

    1300x780

cena od 5.800 €

    1300x780

cena od 6.300 €

Poptávka sedačky

Zašlete nám krátkou zprávu se svým zájmem o tuto sedačku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat a projdeme si společně vaše představy o konfiguraci a materiálu. Rádi vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Vyberte provedení potahu

Vyberte prvek o který máte zájem

Vyberte provedení potahu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

prospekt

Získej prospekt sedačky

Tlačítkem si otevřete prospekt v PDF který si můžete stáhnout

pohovka

Přehled prvků sedačky

Na přehledném dokumentu se podívejte na kombinaci sestavy

potah

Potahové materiály

Podívejte se na nabídku látek a kůží z které můžete vybírat

3dplaning

3D modely pro váš program

Stáhněte si 3D modely sedačky a začleňte je do vaší vizualizace